logo dolfijnnen

Koken 1 en Appelmoes

De Noordgolf ging vandaag aan de slag voor hun Kookinsigne. Tijdens 'Koken 1' moest er een menukaart gemaakt worden. Om tot een gerecht voor die menukaart te komen moest op een wegenkaart van de omgeving van het clubhuis een route gespeurd worden. Deze ging langs allerlei ingredienten. Het was een introductie van een aantanl verschillende routetechnieken.
Ondertussen was de Zuidgolf druk appels aan het snijden voor de appelmoes. Op een blikvuurtje werd deze gekookt. En natuurlijk lekker opgegeten toen het klaar was. Heel speciaal was dat het gesneeuwd had en er lekker mee gespeeld kon worden.
Een bijzondere opkomst was het ook omdat Gemma en Erik vandaag officieel afscheid genomen hebben als leiding bij de dolfijnen. Na de jarenlange inzet bij de dolfijnen gaan ze andere bezigheden voor Greate Pier doen. Uiteraard waren er dankwoorden, bloemen en een presentje.