logo zeeverkenners

Zomerkamp afgelopen

Het zit erop, zomerkamp 2017!
Samen met 21 verkenners hebben de goden een onvergetelijke week beleeft. Het was vroeg opstaan, regen trotseren, zeilen, (veel) modder, gezelligheid en vooral een prachtig kamp!
Zeus, De oppergod, heeft samen met zijn team: Athene (Heleen), Demeter (Jasmijn), Hades (Robin), Poseidon (Niek), Dionysus (Rico), Ares (Bert) en Hephaestus (Henk) gezorgd voor veel plezier ondanks het slechte weer!
Na de strijd der strijden is toch besloten dat de Zeearend zich de winnaar mag noemen van dit zomerkamp. Deze winst is bezegeld met de uitreiking van een echte Griekse goden trofee. Natuurlijk kregen alle deelnemers daarna nog een mooi kampinsigne.

We willen jullie bedanken voor jullie deelname aan dit fantastische kamp!

Zie hieronder nog een foto impressie van deze leuke week.